ساعات کاری مجموعه
صبح ها از ساعت 10 الی 14
عصر ها از ساعت 17 الی 23
جشن تولد

 

  

برگزاری جشن تولد

گرچه برگزاري مراسم جشن تولد در هر جای دنیا تابع فرهنگ حاكم بر آن منطقه است، اما در عين حال در برخي كشورها، جشن‌هايي كه در سالروز تولد افراد برگزار مي‌شود از بسياري جهات شبیه هم است.
ولي بسياري از رسومات نيز برگرفته از آداب و رسوم كشورهاي مختلف بوده و تنها در يك كشور يا منطقه خاص متداول و مرسوم هستند. براي مثال روشن كردن شمع روي كيك تولد براي برآورده شدن آرزوهاي فردي كه سالروز تولد خود را جشن مي‌گيرد يا اجراي بازي‌هاي مخصوص كودكان در سالروز جشن تولد آنها به منظور محك زدن قابليت‌ها و توانايي‌هاي ذهني و جسمي آنها در مقايسه با سال گذشته يا نيشگون گرفتن از فرد در روز جشن تولدش براي تضمين اين كه سال آينده براي او، خوش‌شانسي به ارمغان خواهد آورد، از جمله رسومات مشترك در بسياري از كشورها هستند. زبان، دين و مذهب، موقعيت جغرافيايي و شرايط  اقتصادی از جمله عواملي هستند كه مي‌توانند رسومات هر يك از كشورها در برگزاري آيين‌ها و جشن‌هايي مانند برگزاري جشن تولد را تحت‌تاثير خود قرار دهند. به عنوان نمونه در برخي كشورها به جاي اين‌كه سالروز تولد افراد جشن گرفته شود، روز نامگذاري افراد به عنوان سالروز تولد آنها جشن گرفته مي‌شود.از آنجا كه روز تولد هر فرد روز بسيار مهمي در زندگي او محسوب مي‌شود، اغلب سالروز تولد افراد با هيجان خاصي براي آنها همراه است و بخصوص كودكان كه بيش از هر چيز در انتظار گرفتن هدايا وکادوهای تولدشان هستند. در مقابل بسياري از افراد بزرگسال نيز از آنجا كه در اين روز يك سال بر سن آنها افزوده مي‌شود، از سالروز تولدشان خاطره چندان خوشي ندارند.
به هر حال علت اصلي برگزاري چنين جشني در روز تولد افراد ريشه در باورهاي كهن و قديمي دارد. در گذشته مردم بر اين باور بودند كه با تولد هر كودكي، روح‌هاي پاك و پليدي او را احاطه خواهند كرد كه مي‌توانند مسير زندگي اين كودك را تحت تاثير خود قرار دهند و از آنجا كه مردم در گذشته معتقد بودند هرگونه تغييري در مسير زندگي افراد مي‌تواند پيامدهاي نامطلوبي را در آينده زندگي آنها به همراه داشته باشد، بنابراين در سالروز تولد هر فرد كه مي‌توانست با تغييرات ناگهاني در زندگي او همراه باشد، او را تنها نمي‌گذاشتند و معتقد بودند با دور هم جمع شدن اعضاي خانواده، دوستان و ... در سالروز تولد فرد و برگزاري جشن تولد مي‌توانند از او در برابر ارواح شيطاني محافظت كنند و براي اين‌كه اين كار نتايج بهتري به همراه داشته باشد بهتر است در نخستين ساعات روز هديه فرد را به او تقديم كرده و جشن تولد او را به اين ترتيب به او تبريك بگويند.تهیه كردن يا خريدن كيك جشن تولد، گذاشتن شمع روي كيك تولد، هديه دادن، انجام بازي‌ و سرگرمی های جشن تولد و نيشگون گرفتن، همه و همه از جمله آداب و رسوم مشترك برگزاري جشن تولد در كشورهاي مختلف هستند اما اين‌كه هريك از اين رسومات چگونه متداول شدند، خود داستان ديگري است.امروزه در کشور ما بازیها و سرگرمی های متعدد از طرف مجریان مراسم جشن تولد مرسوم است به گونه‌اي كه اجراي اين بازي‌ها به يكي از رسومات برگزاري جشن‌هاي تولد تبديل شده است.

برگزاری هر نوع مراسمی ، علم ، تجهیزات ، نیروی انسانی متعهد و مجرب ، مکان و فضای مناسب  و مدیریت میخواهد در صورتی که هر کدام از این موارد ناقص انجام شود ، مطمئنا مراسم شما خوب و شیک وجذاب برگزار نخواهد بود .در این میان شما هستید که با تدبیر خود و با بهره گیری از امکاناتی که موسسات و شرکت های برگزار کننده مراسم دارند میتوانید  به ایده آل ترین جشن خود برسید، تا هم شما و هم میهمانان شما از آن لذت ببرید .

 

 

خدمات مربوط به جشن تولد كودكان عبارت است از:

طراحی كارت دعوت هماهنگ با مدل دكوراسيون جشن تولد-

سفارش كيك و كاپ كيك مخصوص كودكان-

بادكنك آرائی-

  دكوراسيون ويژه تولد كودكان با تم های سفارشی-

موزيك  و بازی برای كودكان-

نیروی جوان جهت مراقبت از بچه ها در طول مراسم-

طراحی چهره كودكان-

فيلم برداری و عكاسی ويژه كودكان

گزینه های فوق انتخابی بوده و قابلیت انطباق با سلیقه شما را دارا خواهد بود.

 

افتخار ما این است که تمامی آیتم هایی را که باید یک جشن تولد داشته باشد در اختیار داشته  و میتوانیم آنرا به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما ارائه نماییم .

 

اخبار و اطلاعیه ها